Ahşap için epoksi reçine

Açıklama

Ahşap çerçevelerin restorasyonu

Ahşap için epoksi reçine

Ağaç epoksi reçineleri  (Aggrappante Pava 100, reform -A Pava 72 Pavatekno 2) solventli,solventsiz seçenekleri ile her türlü ahşap restorasyonunda kullanılmaktadır. İçeriklerine göre iç mekanlarda,ve  gıda maddeleri işleme depolarında, tıbbi ve sağlık bakım yerlerinde dahi uygulunabilmektedir.

Ağaç malzemesinin (kirişler, zeminler vb.) sağlamlığını desteklemek için, kullanılan epoksi reçinenin ahşabın sıkıştırma mukavemetini arttırması ve elastik özgürlüğü için gerekli formülasyonlar
Padua Üniversitesi ve Venedik'teki Ca 'Foscari Üniversitesi Organik Kimya Bölümü Araştırma Merkezi ile işbirliği içinde spesifik amaç için geliştirilmiştir. 

IDRO-POL PAVA 80 Transparan:

Özel iki komponentli SU-BAZLI poliüretan reçine, uzun ömürlü, beton destekler için özel olarak formüle edilmiştir. dayanıklılık, temizlik, hijyen ve kimyasal direnç için iyi sonuçlar veren şeffaf bir kaplamadir.

Mat veya cok parlak secenekleriyle ahsap,metaller uzerinde ve iyi bir kimyasal-fiziksel dirence ihtiyaç duyulan epoksi veya akrilik boyalarin uzerinde son kat kaplama olarak kullanilir. Kaplama,UV ışınlarının sergilenmesine sarıya dönüşüme karşı yüksek direnç sunar. Çalışma sıcaklığı -10 °C ile +40°C arası.